Teslimat & İade

Teslimat Süresi: 

House of Gizu siparişiniz ve ödemeniz alındığında size bir onay e-maili gönderir.

Alışverişleriniz sipariş üzerine hazırlanır ve 2 ila 14 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilir. Cuma günü 14:00’den sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Teslimat saatleri iş günleri 09.00 – 18.00 arasındadır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Bu hususlar standart gönderiler için geçerlidir. Haftanın belirli günleri teslimat yapılan alanlar ve adres teslim dışı alanlar hakkında bilgi almak için Yurtiçi Kargo’nun İnternet sitesini (www.yurticikargo.com) ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş Takibi:

Gönderiniz gerçekleştiğinde size SMS ve e-mail yolu ile kargo takip numarası gönderilecektir, ayrıca kullanıcı profilinizden siparişinizin güncel halini kontrol edebilirsiniz. Aşağıda belirtilen linke takip numaranızı girerek siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

http://www.yurticikargo.com/bilgi-servisleri/sayfalar/kargom-nerede.aspx

Teslimat ücreti:

Yurtiçinde yapılan tüm gönderiler Yurtiçi Kargo aracılığıyla ücretsiz olarak yapılmaktadır.

İade & Değişim:

Siparişinizi belirtilen süreler içinde iade edebilirsiniz. Ancak ürün değişimi ne yazık ki mümkün değildir. Dilerseniz değiştirmek istediğiniz ürünü iade edip, istediğiniz diğer ürünü satın alabilirsiniz.

İade Süresi:

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz. İade talebiniz onaylandıktan sonra ürünlerin faturası, orijinal kutusu, ambalajı ve bütün standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olarak 10 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir.

İade İşlemi:

İade talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 14 gününüz bulunmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünleri tarafımıza göndermeden önce e-mail yolu ile iade talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. İade talebinin onay bilgisi e-mail yolu ile size iletildiğinde ürünün gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünleri orijinal kutusu, ambalajı, bütün standart aksesuarları ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak onay tarihi itibaren 10 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir. Yurtiçi Kargo paketini kullanarak yapılan gönderilerin ücreti firmamıza aittir.

İade Şartları:

• Kullanılmış, orijinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle iade işlemi yapılmamaktadır.
• Kullanım kaynaklı hasar görmüş (yırtılmış, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, vb.) ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
• Ağır kokulu parfümler ya da iz bırakabilecek bir deodorant ile denenmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
• Yurtiçi Kargo aracılığı ile yapılan iade gönderileri ücretsizdir. Diğer kargo firmaları aracılığıyla gerçekleşmesi takdirinde ödeme gönderen tarafa aittir; karşı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.
• Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orijinal dokümanların bulunduğundan emin olunuz. Faturası olmayan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.
• Lütfen iade etmek istediğiniz ürünü; Kavacık Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi Tonoğlu İş Merkezi No:3 Kat:4 Beykoz İstanbul gönderiniz.

Sorularınız için info@houseofgizu.com email adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Close

Sign in

Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.Currency